27 Únor 2017

Den otevřených dveří v Itálii znamenal pro Alfu Romeo Stelvio mimořádný úspěch

 

  • Během týdne se na Stelvio přišlo podívat přes 25000 návštěvníků a bylo uskutečněno přes 6000 testovacích jízd. Další tisíce zájemců si zkušební jízdu zarezervovali.
  • První SUV v historii Alfy Romeo zaznamenalo mimořádný zájem.
  • Dealerství Alfy Romeo naplnilo nadšení pro tento italský model.
  • Po celý týden zvali dealeři Alfy Romeo návštěvníky k prožití vzrušení z nového Stelvia.

 

Ve všech dealerstvích Alfy Romeo v Itálii proběhl den otevřených dveří v souvislosti s uvedením nového modelu Stelvio. Tohoto historického okamžiku se zúčastnili všichni dealeři s nadšením a společně přivítali tisíce zákazníků a příznivců značky.

Pozvání přijalo přes 25 000 zákazníků, kteří chtěli zažít vzrušení, jaké dokáže nabídnout pouze Alfa Romeo.

Během víkendu proběhlo 6000 testovacích jízd a na další týden si zkušební jízdu zarezervovali další tisíce zájemců.

 

Zákazníci měli možnost ocenit dynamické kvality nové verze se zážehovým přeplňovaným motorem 2.0 Turbo o výkonu 280 k. Tato motorizace je spojena s osmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol Q4. Tento motor nové generace zvyšuje sportovní temperament Stelvia a zaručuje jedinečné potěšení z jízdy, a to i u zkušených řidičů. Stelvio je na vrcholu třídy ve smyslu zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 5,7 sekundy.

 

Návštěvníci showroomů Alfa Romeo obdivovali exkluzivní výbavu Stelvia First Edition s 20palcovými litými koly, barevnými brzdovými třmeny, bi-xenonovými světlomety, chromovanými rámečky oken, tónovanými zadními okny, osvětlením okolí vozu v klikách dveří, tvarovaným volantem s integrovaným startovacím tlačítkem a hliníkovými pádly řazení, elektricky nastavitelnými a vyhřívanými sedadly čalouněnými prémiovou zrnitou kůží, prvky ze skutečného dřeva, další generací 3D navigace s 8,8palcovou obrazovkou integrovanou v přístrojovém panelu a digitální rádiem.

 

Návštěvníci jsou zváni na návštěvu dealerství Alfy Romeo po celý týden, aby mohli prožít vzrušení z nového Stelvia, SUV, které je vyjádřením ducha Alfy Romeo, italského stylu, nejlepšího potěšení z jízdy, maximálního výkonu a sportovního stylu.

 

Turín, 27. února 2017

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory