17 Září 2012

Alfa Romeo na mezinárodním autosalonu v Paříži 2012

 

Alfa Romeo se na pařížský autosalon vrací s působivou expozicí, která demonstruje dynamickou a vitální povahu značky. Výstavní prostor je koncipovaný jako klikatá silnice, což je ideální scenérie pro zážitek, jaký lze okusit pouze za volantem vozidel Alfa Romeo. Vystavená vozidla i samotná expozice oslavují partnerství mezi Alfou Romeo a  Eni FIM SBK Superbike World Championship, které dokonale vyjadřuje nadšení značky pro motoristický sport. 

 

V této půvabné scenérii budou k vidění čtyři modely MiTo: Safety Car používaný ve světovém šampionátu SBK, dvě verze odvozené od Safety Caru MiTo, jež budou na trh uvedeny v blízké době - limitovaná dvousetkusová edice Superbike 170 k a Turbo TwinAir Superbike Special Series - a nakonec verze Exclusive s paketem Sport. Vedle těchto sportovních verzí MiTa bude vystaven motocykl Aprilia, který v šampionátu SBK sedlá Max Biaggi.

 

Zdrojem inspirace dvou nových speciálních edicí byl oficiální Safety Car šampionátu Eni FIM SBK Superbike World Championship, jež vychází z Alfy Romeo MiTo Quadrifoglio Verde 1.4 MultiAir 170 k. Sportovní povahu tohoto speciálu zvýrazňuje exkluzivní barva Rosso Competizione. Safety Car se objevuje na trati v zahřívacích kolech před každým závodem superbiků a také v dalších závodech, které se ve dnech světového šampionátu pořádají. Jedná se o Supersport World Championship, FIM Superstock 1000 Cup a Superstock 600 European Championship.   

 

V záři reflektorů se objeví také Giulietta, která veřejnost okouzlí vytříbeným balíčkem Collezione a exkluzivním výbavovým stupněm Sportiva inspirovaným legendárním Quadrifoglio Verde, tedy symbolem technické výjimečnosti Alfy Romeo. Jedná se o dvě důležité inovace, které nepochybně přispějí k mimořádnému prodejnímu úspěchu Alfy Romeo Giulietta. Od poloviny roku 2010, kdy byla Giulietta uvedena na trh, bylo prodáno přes 165 000 modelů.  

 

Prostřednictvím prospektů a informačních materiálů se návštěvníkům představí také produkty FGA Capital, joint venture projektu společností Fiat Group Automobiles a Crédit Agricole zaměřeného na automobilový trh. Finanční společnost působí na všech hlavních evropských trzích (ve Francii prostřednictvím FC France) s posláním podpořit prodeje všech značek Fiat Group Automobiles prostřednictvím inovativních finančních produktů a služeb určených pro dealerskou síť, zákazníky a společnosti.

 

Alfa Romeo a SBK Superbike World Championship

Alfa Romeo a Eni FIM SBK Superbike World Championship projely cílovou rovinkou letos už po šesté za sebou. Alfa Romeo je největším sponzorem šampionátu, pro který poskytuje také oficiální Safety Car. Šampionát superbiků a Alfa Romeo sdílejí řadu stejných hodnot, jakými jsou sportovnost, špičkové technologie a bezpečnost.  

 

Světový šampionát superbiků Eni FIM 2012 SBK Superbike World Championship přenášelo celkem 104 televizních stanic v celkovém vysílacím čase téměř 4000 hodin. Kromě jednoho milionu diváků na tribunách tak šampionát sledují před obrazovkami doma další 2 miliardy diváků ze 180 zemí světa (údaj z roku 2011).   

 

Oficiální Safety Car šampionátu Eni FIM SBK Superbike World Championship sezóny 2012 vychází z Alfy Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde. Tento model je koncentrací sportovnosti, účinnosti a bezpečnosti. Svým výkonem a účinností v každodenním provozu dokonale navazuje na tradici těch nejlepších vozů Alfa Romeo.

 

poslední videa

pokroČilé vyhledávání

Hledat...

Od
Komu
Hledat

Související obrázky


Priložené soubory